Edellisen kuukauden Polar Spot laskutushinta 4,054 snt/kWh
Sivukartta
Lapin Energianeuvonta
Ota yhteyttä>Aluemyyntipäälliköt

Lapin aluemyyntipäälliköt verkkoalueittain

Enontekiön Sähkö Oy  Markus Viljanen 040 4876 982 markus.viljanen(at)enontekio.fi 
Tunturiverkko Oy Anne Portti  040 758 3438 anne.portti(at)inergia.fi
Koillis-Lapin Sähkö Oy Maritta Kämäräinen 040 125 2112 maritta.kamarainen(at)koillislapinsahko.fi
Muonion sähköosuuskunta Riitta Alatalo 040 5311 394 riitta.alatalo(at)muonionsahkoosuuskunta.fi
Rovakaira Oy Kaisa Ylipeura 040 5932 309 kaisa.ylipeura(at)rovakaira.fi
Rovaniemen Verkko Oy Mikko Veima 040 182 7245 mikko.veima(at)neve.fi
Tornionlaakson Sähkö Oy Helena Naasko 040 733 7516 helena.naasko(at)tls.fi