Edellisen kuukauden Polar Spot laskutushinta 4,871 snt/kWh
Sivukartta
Lapin Energianeuvonta
Ota yhteyttä>Alueelliset palvelupisteet

Palvelupisteemme Lapissa

Energiapolar alueelliset toimipisteet - siirry Google Maps -palveluun

Asiakaspalvelupisteet verkkoalueittain

Puhelinnumero 

Asiakaspalvelun sähköposti 

Enontekiö 040 487 6982 enontekio@energiapolar.fi
Ivalo 016 663 200 ivalo@energiapolar.fi
Kemijärvi 040 825 0064 kemijarvi@energiapolar.fi
Kittilä 016 331 6200 rovaniemi2@energiapolar.fi
Muonio 040 531 1394 muonio@energiapolar.fi
Pello 016 532 040 pello@energiapolar.fi
Rovaniemi, Rovakairan verkkoalue 016 331 6200 rovaniemi2@energiapolar.fi
Rovaniemi, Rovaniemen Verkon verkkoalue 016 331 6500 rovaniemi1@energiapolar.fi
Sodankylä 016 331 6200 rovaniemi2@energiapolar.fi
Utsjoki 016 663 200 utsjoki@energiapolar.fi
Asiakaspalvelu muualla Suomessa
016 331 6110 asiakaspalvelu@energiapolar.fi