fbpx

Tietoa meistä

Asiakaspalvelu

Ota yhteyttä, autamme sinua mielellämme!

Lähetä sähköpostia asiakaspalvelu@energiapolar.fi

 tai soita numeroon 016 331 6100

 

Palvelupisteitämme löydät ympäri Lappia, aina Rovaniemeltä Utsjoelle saakka, katso alta lähin palvelupisteesi.

Asiakaspalvelupisteet verkkoalueittain Puhelinnumero Asiakaspalvelun sähköposti
Enontekiö
Ounastie 165, 99400 Enontekiö
Auki 9.00-15.00 (kiinni 12.00-13.00)
040 487 6982 enontekio@energiapolar.fi
Ivalo
Sairaalantie 3, 99800 Ivalo
Auki 9.00-15.00
016 663 200 ivalo@energiapolar.fi
Kemijärvi
Annaliisankatu 4, 98100 Kemijärvi
Auki 8.00-16.00
040 825 0064 kemijarvi@energiapolar.fi
Kittilä
Lukkarintie 30, 99100 Kittilä
Auki 9.00-12.00, puhelin 8.00-16.00
016 331 6200 rovaniemi2@energiapolar.fi
Muonio
Torniontie 146, 99301 Muonio
auki 8.00-16.00 (kiinni 11.00-12.00)
040 531 1394 muonio@energiapolar.fi
Pello
Myllytie 1, 95700 Pello
Auki 8.00-16.00
016 532 040 pello@energiapolar.fi
Rovaniemi, Rovakairan verkkoalue
Kauppakeskus Revontuli 4 krs.
Koskikatu 27, 96100 Rovaniemi
Auki 9.00-15.00 (Puhelin 8.00-16.00)
016 331 6200 rovaniemi2@energiapolar.fi
Rovaniemi, Rovaniemen Verkon verkkoalue
Kauppakeskus Revontuli 1 krs.
Koskikatu 27, 96100 Rovaniemi
Auki 11.00-17.00 (Puhelin 8.00-16.00)
016 331 6500 rovaniemi1@energiapolar.fi
Sodankylä
Kittiläntie 107 B, 99600 Sodankylä
Auki 9.00-12.00 (Puhelin 8.00-16.00)
016 331 6200 rovaniemi2@energiapolar.fi
Utsjoki
Utsjoentie 38, 99980 Utsjoki
Auki 9.00-15.00 (kiinni 11.00-12.00)
016 663 200 utsjoki@energiapolar.fi
Asiakaspalvelu muualla Suomessa 016 331 6110 asiakaspalvelu@energiapolar.fi